Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muito bom atendimento chegou bem rápido
顏色: 藍色
Price: HK$1,082.96
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Brand | Redmi |
| Screen Size | 6.88" |
| Rear Camera | 50MP |
| Front Camera | 13MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25100657009794149 |
Brand Name: Redmi
Quality: 778005 people said the quality is very good!
Author: s***4
Date:
Review: muito bom atendimento chegou bem rápido
顏色: 藍色
Author: c***0
Date:
Review: muito bom gostei muito
顏色: 藍色
Author: e***k
Date:
Review: muito bom
顏色: 黑色
Author: 5***y
Date:
Review: Bom já comprei um desse mesmo aqui e até hoje ele tá perfeito então espero q esse aqui também seja igual mas gosto muito
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.